ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Велика вода піде із Закарпаття через три доби

Такі прогнози роблять у державних структурах області
Depo.
23 листопада 2015 11:38
ФОТО: depo.ua
Велика вода піде із Закарпаття через три доби
Велика вода піде із Закарпаття через три доби

На ранок понеділка зниження рівня води в головних річках області становить від 0,7 до двох метрів, інформують Depo.Закарпаття у прес-службі Закарпатської ОДА. 

Зараз паводкова хвиля знаходиться поблизу с.Бадалово Берегівського району на кордоні з Угорщиною. У деяких місцях вода вийшла на заплаву, однак підтоплень об’єктів немає. У Чопі (крайня точка Закарпаття на межі Угорщини) очікується підняття рівня води в Тисі до восьми метрів, що не становить загрози підтоплень. А повністю велика вода піде із Закарпаття через три доби.

Найбільше постраждали від паводка три райони області – Рахівський, Тячівський та Міжгірський, – повідомляє голова ОДА Геннадій Москаль. – На понеділок ранок усе ще підтопленими залишаються десять приватних будинків на Міжгірщині й близько тридцяти – на Тячівщині. Вода переважно зайшла в підвали, а не в житлові приміщення. Більшість підтоплень – наслідок підняття ґрунтових вод та переповнення гірських потічків, а не через вихід із берегів магістральних річок.

Вдалося обійтися без потерпілих чи руйнувань у приватному секторі. Потреби в евакуації не було (за винятком відселень кількох десятків людей до сусідів та родичів). Рух автотранспорту відновлено по всіх напрямках, відключень електроенергії вже немає.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття