ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"На запчастини – тільки машини!" проїхався Закарпаттям

Учасники національного автопробігуі колоною рушили з Ужгорода до Мукачева, аби привернути увагу закарпатців до проблеми торгівлі людьми
Depo.
2 грудня 2015 14:31
ФОТО: depo.ua
"На запчастини – тільки машини!" проїхався Закарпаттям
"На запчастини – тільки машини!" проїхався Закарпаттям

як інформує Depo.Закарпаття з посиланням на "День", голова обласної організації ЧХ Іванна Сабо зазначила, що проблеми торгівлі людьми для закарпатців є дуже актуальною, адже тисячі краян щороку їздять на заробітки і входять до групи ризику.

"Аби уникнути проблем і не стати заручниками трагічних ситуацій, усі мають знати основні правила. Найголовніше – перевіряйте, куди їдете, якщо їдете по роботі, залишайте рідним вичерпну інформацію про роботодавців, частіше виходьте з рідними на зв'язок. Дуже важливо напередодні поїздки домовитися з близькими про слово-пароль, яке ви зможете повідомити їм у разі виникнення небезпечної ситуації. Необхідно постійно тримати при собі документи, зробити кілька примірників копій і заховати у різних місцях", - зазначила пані Сабо.

Ініціатором проведення акції виступила Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та Міжнародної організації з міграції у партнерстві з Міністерством соціальної політики України.

"На запчастини – тільки машини!" проїхався Закарпаттям - фото 1

"На запчастини – тільки машини!" проїхався Закарпаттям - фото 2

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття