ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Мобільний витверезник" від закарпатців поїде в АТО

Волонтери акумулюють усі сили, щоб відправити бійців на схід повністю укомплектованими та придбати для них "мобільний витверезник"
Depo.
20 квітня 2015 10:00
ФОТО: depo.ua
"Мобільний витверезник" від закарпатців поїде в АТО
"Мобільний витверезник" від закарпатців поїде в АТО

Невдовзі Героїчна 128-ма бригада, яка наразі перебуває у місцях дислокації - Мукачево, Ужгород, Виноградово, знову відправиться в зону бойових дій, це повідомили на сторінці "залізної" бригади у соцмережі Facebook, пише Закарпаття depo.ua.

Волонтери збирають усі необхідні речі. Також є можливість придбати та передати в Бригаду мобільний витверезник для боротьби з алкогольною залежністю.

"Цей казковий автомобіль спеціально обладнаний та оснащений всім необхідним для надання медичної допомоги з алкогольної детоксикації. Мобільна бригада, яка буде надавати допомогу «перебравшим» Героям, пройшла спеціальну медично-психологічну підготовку в кращих тренінгових центрах України.

В програмі сервісу передбачено первинний огляд та детоксикація через крапельницю. Окрім цього, бажаючи зможуть скористатися послугами військового психолога , який допоможе осмислити «скоєне» та пережити те що сталося тим, хто особливо болісно на це реагує, також психолог допоможе з самоідентифікацією бійця в навколишньому світі після виходу з алкогольної кризи. Кожен з бійців в подарунок отримує магнітик з патріотичною символікою в пам'ять про відвідування цього мобільного чуда!", - пишуть волонтери у соцмережі.