"Леннон жив, Леннон живе, Леннон буде жити", - Москаль про перейменування вулиці

Губернатор Закарпаття Геннадій Москаль запевняє, що вулиця Джона Леннона у селі Калини таки буде

Москаль на своїй сторінці у Фейсбуці опублікував заяву щодо перейменування вулиці Леніна у селі Калини Тячівскього району на вулицю Джона Леннона, пише Depo.Закарпаття.

"Офіційно заявляю, що чутки про "смерть" вулиці Джона Леннона на Закарпатті сильно перебільшені. Ніякого рішення сільради с.Калини про перейменування немає, назва Леннона залишається і де-юре, і де-факто. Більш того, розроблені експертиза і проект на ремонт вулиці, де чітко вказана назва Дж.Леннона. Документи мені приніс сільський голова Калин. Гроші на ремонт заплановані, однак будуть виділені тільки за умови збереження теперішньої назви вулиці. Такі домовленості досягнуті з сільським головою. Крім того, в селі за кошти обласного бюджету ще до Великодня замінять асфальтне покриття мосту через р. Тересва. Це як додатковий бонус Калинам за прихильність до творчості бітлів", - йдеться у дописі.

"Леннон жив, Леннон живе, Леннон буде жити", - Москаль про перейменування вулиці - фото 1

"Леннон жив, Леннон живе, Леннон буде жити", - Москаль про перейменування вулиці - фото 2

"Так що Леннон жив, Леннон живе, Леннон буде жити – у тому числі в закарпатських Калинах. "Yesterday", today, tomorrow & forever!", - додає Москаль.

Нагадаємо, жителів села Калини ініціатива губернатор перейменувати вулицю Леніна на Леннона розлютила. У селі перейменування не сприйняли, здебільшого тому, що не знають, хто такий Леннон.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття