ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Драгобрат" відкриє лижний сезон сьомого грудня

Пошкоджена осіннім паводком ґрунтова дорога, що веде на гірськолижний курорт, не завадить відкриттю цьогорічного лижного сезону
Depo.
4 грудня 2015 14:10
ФОТО: depo.ua
"Драгобрат" відкриє лижний сезон сьомого грудня
"Драгобрат" відкриє лижний сезон сьомого грудня

Як інформує Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Москаля, внаслідок різкого підняття води гірський потік "Драгобрат" вийшов із берегів і пошкодив близько 700 метрів дороги.

Зараз на гірськолижний курорт можна добратися на позашляховику по трьох різних напрямках, однак пошкоджена дорога вважається найкоротшою й найкращою. Одразу після стихійного лиха районна влада та власники туристичних об’єктів із "Драгобрата" взялися за відновлювальні роботи. РДА забезпечила через управління лісового господарства важку техніку, а підприємці зібрали необхідні для матеріалів кошти. На п’ятницю більше 400 метрів пошкодженого покриття вдалося відновити, паралельно важка техніка регулює русло та укріплює береги потоку.

Роботи тривають і далі, так що до кінця тижня проїзд "основною" дорогою буде відновлено.

У ході поїздки на Рахівщину Геннадій Москаль піднявся й на гірськолижний курорт, який повністю вкритий снігом.

"Снігу вже достатньо для катаннях на лижах, тому в понеділок тут стартує гірськолижний сезон. Чутки про те, що через паводок дорога заблокована, не відповідають дійсності. Проїзд вільний, тому запрошуємо мешканців і гостей Закарпаття на "Драгобрат", - зазначив Москаль.

"Драгобрат" відкриє лижний сезон сьомого грудня - фото 1

"Драгобрат" відкриє лижний сезон сьомого грудня - фото 2

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття