ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Битва" за Палац Ковнера: Мукачівці "зачистили" дитячий майданчик (ФОТО)

4 червня ввечері мешканці багатоповерхівок біля Палацу Ковнера у Мукачеві у присутності міліції виштовхали будівельний вагон із дитячого майданчика на вул. Толстого
Depo.
5 червня 2015 09:14
ФОТО: depo.ua
"Битва" за Палац Ковнера: Мукачівці "зачистили" дитячий майданчик (ФОТО)
"Битва" за Палац Ковнера: Мукачівці "зачистили" дитячий майданчик (ФОТО)

До цього близько трьох десятків мукачівців протестували проти будівництва в історичному Палаці Ковнера. Люди просили представників забудовників показати документи на власність та дозволи на проведення будівельних робіт та проектну документацію. Також вимагали прибрати будівельний вагон з дитячого майданчика. Люди хотіли дізнатися, що буде на місці палацу та які межі приватної території, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на Голос Карпат.

Коли один із мешканців викликав наряд міліції, люди, які привезли вагон та представилися підрядчиками, попри обіцянки надати відповідну документацію, сіли в машини та поїхали з місця події.

Правоохоронці, які прибули на місце події, прийняли заяви від мешканців будинків та відібрали відповідні пояснення.

"Більше трьох років палац Ковнера був виставлений на ауціон. Нарешті знайшовся підприємець, який викупив будівлю. Це вже приватна власність. Усі документи знаходяться у відділі архітектури і мешканці можуть з ними ознайомитись", - сказав міський голова Мукачева Золтан Ленд'єл.