ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Антимонопольники" порадили аптекам утриматися від спокуси підняття цін

Закарпатське обласне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало аптечним закладам утриматися від безпідставного підвищення цін та створення штучного дефіциту лікарських препаратів
Depo.
23 квітня 2015 07:24
ФОТО: depo.ua
"Антимонопольники" порадили аптекам утриматися від спокуси підняття цін
"Антимонопольники" порадили аптекам утриматися від спокуси підняття цін

Про результати розгляду рекомендацій суб'єкти господарювання повинні повідомити Відділення у десятиденний строк з дня їх отримання.

Крім того, у зв'язку зі стрімким зростанням цін на лікарські засоби, Антимонопольним комітетом наразі проводиться дослідження ринку послуг організації роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Кореспондент Закарпаття depo.ua став свідком розмови продавця і покупця в одній з ужгородських аптек. Пані Василина здивувалася ціні на потрібні ліки і відмовилася купувати їх.

Згодом пояснила: " В мене проблеми з тиском. Уже кілька років приймаю "Ноліпрел-форте" . У 2014 році він коштував 106 гривень, сьогодні ж у аптеці мені назвали ціну вдвічі вищу. Я не знаю хто в цьому винен - влада, представники охорони здоров'я, виробник чи підприємець, легше мені від того не стане".

Ціна на цей препарат в аптеках міста була різною. В аптеці на вулиці Минайській- 203 гривні, біля обласної лікарні - 196 гривень, в аптеках по вулиці Корятовича - від 190 до 198 гривень.

Продавчиня каже, що неодноразово чує нарікання на ціни, але завадити ситуації не може: у кожної аптеки свій поставщик і в кожного свої договори.