Заступника прикарпатського губернатора заблокували в кабінеті (ФОТО)

Люди змусили заступницю голови Івано-Франківської ОДА Марію Савку встати з її крісла, мовляв, усі стоять, хай і вона стоїть

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Місто".

Сьогодні, 10 вересня, жителі Делятина приїхали в обласну держадміністрацію з вимогою виділити додаткові кошти на ремонт дороги у однойменному населеному пункті, яку перекривали у червні цього року.Люди обіцяють перекрити дорогу в центрі Івано-Франківська. Вимагають зустрічі з головою адміністрації Олегом Гончаруком.

Люди кричать ганьба. "Ви нас не приймаєте. Ви живете за наш рахунок і нас не приймаєте. Ганьба", – зауважують присутні. Люди змусили заступника голови ОДА Марію Савку встати з її крісла, мовляв, усі стоять, хай і вона стоїть. "У неї ноги болять на лабутенах", – кажуть обурені люди.

Марія Савка зауважила, підрядник попросив, щоб в ОДА дали гарантію проплати у 2019 році. "Ми видали розпорядження про виділення 65 млн. грн. на ремонт цієї дороги. Розпорядження підписане мною, оскільки я виконувала функції голови ОДА", – каже заступник. Голова зобов'язав вишукувати додаткових 20 млн. грн., зауважив присутній на зустрічі священик.

Читайте також: ОДА через суд "вибиває" з Держказначейства кошти на ремонт доріг

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття