В Івано-Франківську пенсіонерів вчитимуть користуватися комп'ютерами і банківськими картками

Навчання для пенсіонерів триватиме місяць. За цей час вони опанують комп'ютер на рівні звичайного користувача та навчаться самостійно обслуговувати свої банківські картки.

Про це йдеться на сайті міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, пише Depo.Закарпаття.

Другий рік поспіль пенсіонери, власники карток іванофранківця, можуть пройти безкоштовне навчання з основ користування комп'ютером.

"Ми маємо меморандум про співпрацю з університетом нафти й газу. З'явилась ідея на базі бізнес-інкубатора організувати безкоштовні курси для учасників війни на Сході. Для них ми запровадили навчання з основ програмування. А потім прийшла ідея організувати курси також для пенсіонерів з комп'ютерної грамоти. Це ази користування ПК та банківськими картками", – розповів Руслан Марцінків.

Навчання абсолютне безкоштовне для власників карток іванофранківця. Усі витрати бере на себе місто. Ці курси користуються ще більшою популярністю, ніж з основ програмування. Цьогоріч успішно закінчили навчання 24 пенсіонери, ще близько півсотні в списку очікування.

Нині стартував курс ще для 33-х пенсіонерів. Навчання триватиме місяць. За цей час люди опанують комп'ютер на рівні звичайного користувача та навчаться самостійно обслуговувати свої банківські картки.

Нагадаємо, мукачівцю загрожує штраф у розмірі 335 тисяч за непрацевлаштованих працівників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття