ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Франківську створять комісію, яка видаватиме документи про рівень володіння українською

За результатами випробування комісія готує висновок про рівень володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування для прийняття до громадянства України

Depo.Прикарпаття
14 червня 2018 15:49
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Місто".

Сьогодні, 14 червня, відбулося засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Члени виконкому розглянули питання "Про створення комісії з проведення випробування на володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування для прийняття до громадянства України".

Згідно з проектом рішення, комісія складиметься з голови комісії та 4 членів. До складу комісії можуть входити працівники Департаменту та педагогічні працівники закладів освіти міста, які виявили високий рівень володіння державною мовою. Особа, яка має намір порушити клопотання про прийняття до громадянства України, має звернутися з особистою заявою з проханням визначити рівень володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування для прийняття до громадянства України, та видати відповідну довідку.

Комісія забезпечує підготовку тестових (чи інших) завдань для проведення випробування на володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування для прийняття до громадянства України. За результатами випробування комісія готує висновок про рівень володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування для прийняття до громадянства України.

Нагадаємо, що у День донора, 14 червня, у Франківську за здану кров дають горнятко, мед і смаколики (ФОТО)

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook