У Франківську опалювальний сезон розпочнеться 15 жовтня

ДМП "Івано-Франківськ теплокомуненерго" ще має завершити ремонт мереж, щоб потім не копати і не припиняти теплопостачання 

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на IA ZIK.

В Івано-Франківську опалювальний сезон розпочнеться за графіком – 15 жовтня, якщо не буде різкого зниження температури. Таку інформацію оприлюднив Руслан Марцінків. До цього дня ДМП "Івано-Франківськ теплокомуненерго" ще має завершити ремонт мереж, щоб потім не копати і не припиняти теплопостачання.

Підприємство підписало договір з НАК "Нафтогаз України" про постачання природного газу відповідно до постанови Кабінету міністрів України для категорій споживачів: населення, бюджетні установи та інші споживачі на період з 1 по 17 жовтня.

Відповідно до укладеного договору, ДМП "ІФТКЕ" отримав виділені ліміти на природний газ для населення – 1 млн 765 тис. метрів кубічних; для бюджетних організацій – 588 тис. та для інших споживачів – 59 тис. метрів кубічних. Ще одне підприємство, яке також забезпечує теплом частину Івано-Франківська – Станіславська теплоенергетична компанія, також незабаром отримає ліміти на газ.

Тож у міській раді сподіваються, що цього року опалювальний сезон розпочнеться у місті вчасно і без ексцесів.

Читайте також: На Прикарпатті судитимуть чиновника, який "спокусився" на 20 тис. грн хабара

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття