У франківському гіпермаркеті роздають флаєри із картою України без Криму (ФОТО)

Сайт фірми, яка таким чином рекламує в Івано-Франківську свою продукцію, доволі пристойний

Depo.Прикарпаття
19 жовтня 2017 18:31
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Місто".

В гіпермаркеті Івано-Франківська одна з фірм, яка займається продажем натяжних стель, роздає франківцям рекламну продукцію, на якій зображена карта України без Криму.

Флаєри отримують відвідувачі магазину на вході. На картинці зображена карта нашої держави без півострова Крим. Також на рекламній брошурі є інформація про представництва фірми в інших містах.

Сайт фірми, яка таким чином рекламує в Івано-Франківську свою продукцію, доволі пристойний: є телефони представництв, яких, згідно даних на сайті, в Україні 10.

В офісі фірми спочатку переконували, що в Криму просто немає представництва, тому півострів на карті не зображено. Проте, після питання, чому є окреслення всіх областей, де згідно даних їхнього сайту, немає представництв, то змістовної відповіді не було. У рекламному відділі повідомили, що це банальна дизайнерська помилка. Мовляв, дизайнери завантажують карти з мережі і, можливо, не додивилися. Просили вибачити і подякували за уважність до продукту.

По завершенню розмови пообіцяли утилізувати цю рекламну продукцію та переконали, що керівництво займає патріотичну позицію.

Нагадаємо, франківчанка розповіла, що в одному з магазинів у середмісті Івано-Франківська знайшла майку з Леніним.

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття