Рідні прикарпатки, яка померла від кору, винуватять районних лікарів (ВІДЕО)

Рідні 25-річної жінки, яка померла на Прикарпатті від кору, сумніваються в офіційному 
висновку про причину смерті 


 

Про це йдеться в сюжеті "ТСН", пише Depo.Закарпаття.

Перші симптоми хвороби – нежить та біль у горлі – з'явились у жінки в п'ятницю, коли родина святкувала день народження її чоловіка. На вихідних в Ірини піднялася температура і з'явилася висипка, яку жінка сприйняла за стоматит. У понеділок лікар діагностував кір. "Даних за ГРВІ не було", - пояснила завідуюча інфекційним відділенням Надвірнянської ЦРЛ Валентина Дронів.

Після госпіталізації перебіг хвороби спочатку тривав за звичайним сценарієм, але через добу медики занепокоїлися. "Симптоми не були характерні, як для кору: біль в животі, різка фізична слабкість, головокружіння", - пояснила лікарка.

Після цього пацієнтку перевели до реанімації. "В неї настільки стан погіршився, що ноги всі сині були, все тіло боліло. Лікарі казали: так має бути, і що вона себе накручує і стимулює біль", - розповів вдівець Ігор Остап'юк. Родичі, які бачили, що Ірині гіршає на очах, добилися перевезення жінки до Івано-Франківська, а там в історії хвороби з'явився додатковий діагноз. "Коли ми зробили своє обстеження, була двобічна пневмонія", - твердить заступник головного лікаря обласної інфекційної лікарні Любов Андрусишин.

До Івано-Франківська Ірину привезли вже у у стані інфекційно-токсичного шоку останнього, третього ступеня. Півтори доби медики боролися за її життя, але програли.

Нагадаємо, що жінка померла в обласній інфекційній лікарні в ніч на третє лютого. Нагадаємо також, що Івано-Франківщина є лідером в Україні за кількістю хворих на кір. В області вже два тижні як закінчилися запаси вакцин від хвороби – досі не прийшли додаткові дози з інших областей. Прикарпаттю потрібно 20 тисяч доз вакцин від кору. Не надійшли обіцяні вакцини і на Закарпаття.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття