Прикарпатські депутати хочуть, щоб школярі щотижня співали Гімн України

На Івано-Франківщині планується рекомендувати керівникам шкіл та вищих навчальних закладів забезпечити щотижневе виконання Державного Гімну України перед початком занять

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "ГК".

Сьогодні, 12 вересня, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова. Одним з питань порядку денного стало "Про національно-патріотичне виховання дітей та молоді". , Депутат обласної ради та генеральний директор ОТБ "Галичина" Ігор Дебенко, розповів, що мається на увазі. "До нас було звернення від атовців щодо такої ідеї. Коли я навчався у гімназії, в нас завжди день починався з Гімну і молитви. І я думаю, що це хороша ініціатива – щотижня починати навчання з Гімну і хвилини мовчання", – сказав Дебенко.

Планується рекомендувати керівникам шкіл та вищих навчальних закладів забезпечити щотижневе виконання Державного Гімну України перед початком занять – в межах всього закладу освіти або в кожному приміщенні окремо. Після Гімну ж буде вшанування пам'яті загиблих за Україну хвилиною мовчання.

Комісія підтримала це рішення. Тепер за нього голосуватиме обласна рада на наступній сесії, 21 вересня.

Читайте також: Мер Франківська хоче встановити пам'ятник "жабі", яка душить українців

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття