Не до свята: Прикарпатського хакера оштрафували на 8500 грн

Прикарпатця звинувачують у створенні шкідливого програмного забезпечення троянського типу під назвою "123.exe"

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "IF.Область".

Хакер із Калуша на Івано-Франківщині заплатить 8500 гривень штрафу. Таке рішення Калуського міськрайонного суду. Молодика звинувачують у створенні шкідливого програмного забезпечення троянського типу під назвою "123.exe". Хлопець замаскував інтернет – вірус під програму для отримання переваги над гравцями у комп'ютерній грі Counter Strike 1.6.

Чоловік використовував файлообмінник rghost для того, аби його особу неможливо було ідентифікувати. Хакер анонміно оприлюднив заархівований файл з вірусом в мережі Інтернет. Чоловік надав доступ до файлу необмеженому колу осіб та розповсюдив програмне забезпечення яке шкодило комп'ютерам. Пізніше калушанин через соціальні мережі оприлюднив відео з демонстрацією використання несанкціонованого доступу до комп'ютерів, які були заражені вірусом.

Після експертизи фахівці дійшли висновку, що архівний файл був заражений інтернет – вірусом для отримання віддаленого доступу. Хакер повністю визнав свою вину, суд призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, 13 вересня відзначають День програміста.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #суд