На Прикарпатті збудують 26 нових амбулаторій, - Порошенко

За чотири роки лікувальні заклади Івано-Франківської області отримали понад 2000 одиниць медобладнання

Про це президент України Петро Порошенко сказав у Коломиї на засіданні Ради регіонального розвитку Івано-Франківської області, пише Depo.Закарпаття.

У своєму виступі Порошенко розповів про досягнення Івано-Франківщини за останні 4 роки. Зокрема, у питанні децентралізації, залучення інвестицій, інклюзивної освіти,медицини. "Івано-Франківська область шукає можливості, щоб привабити інвестиції, як іноземні, так і українські. І це їй вдається, про що свідчить і успіх "Леоні", і "Івано-Франківськцементу", і "Гудвеллі Україна". Громади добиваються створення на своїх територіях робочих місць", - сказав президент.

Також Порошенко підкреслив, що обсяг бюджету першої створеної на Прикарпатті, Печеніжинської об’єднаної територіальної громади, у 2016 році склав 51,8 млн. гривень. А до об’єднання у 2015 році бюджети сільських рад разом складали трохи більше 5 млн гривень. Звернув увагу на розвиток інклюзивної освіти. "В Івано-Франківській області організоване інклюзивне навчання для понад 400 дітей з особливими освітніми потребами. 5 років тому такої форми навчання в області фактично не було", - сказав президент.

У виступі Порошенко згадав, що за 4 роки лікувальні заклади Івано-Франківської області отримали понад 2000 одиниць медобладнання на загальну суму більше 175 млн грн. На Прикарпатті збудують 26 нових амбулаторій.

Нагадаємо, Порошенко наголосив, що пишається військовими частинами, дислокованими на Прикарпатті. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття