На Прикарпатті спеціальні комісії рахують збитки від негоди

На Прикарпатті вчора впродовж дня тривали роботи з усунення наслідків буревію 10-11 березня

Підрозділи цивільного захисту та УДСНС в області звільняли проїжджі частини доріг від повалених огорож та дерев, уламків пошкоджених дахів. Також здійснювалися заходи щодо відновлення електропостачання. І уже на 18-ту годину 11 березня електрозабезпечення було відновлено повністю, інформує Depo.Закарпаття з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Стихія завдала збитків як населенню, так й об’єктам комунальної сфери. До прикладу, 11 березня у місті Бурштині частково зірвано шифер з дахів п’яти багатоквартирних житлових будинків, пошкоджено м’яке покриття дахів на трьох будинках, внаслідок падіння п’яти дерев пошкоджено 85 м освітлювальної мережі. Поламано чимало дахів приватних будинків та  закладів культури і освіти в Галицькому районі.

Управління цивільного захисту облдержадміністрації, за дорученням голови ОДА Олега Гончарука, забезпечило оперативне інформування мешканців області про ускладнення погодних умов та підготувало рекомендації, що робити  при посиленні вітру.

Очільник Прикарпаття Олег Гончарук доручив у найкоротші терміни зібрати відомості про заподіяну шкоду об’єктам соціальної інфраструктури та приватним оселям.

На сьогодні в міськвиконкомах та райдержадміністраціях області створені та працюють комісії зі встановлення збитків, нанесених негодою.

Нагадаємо, негода на Прикарпатті повалила понад 40 дерев, пошкодила дахи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття