На Прикарпатті рівень вакцинації проти кору - один із найнижчих у країні

Станом на перше листопада показник вакцинації в Івано-Франківській області становить тільки 54%

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Фіртку".

Івано-Франківська область друга в Україні за кількістю хворих на кір. Лідирує Львівська з показником 7364 особи. Так, станом на 9 листопада в Івано-Франківскькій області зареєстровано 3816звернень з підозрою на кір, в тому числі дітей віком до 17 років - 2796. Госпіталізовано 2625 осіб, 9 перебували у відділенні інтенсивної терапії.

При цьому приріст захворюваності на кір відмічено в першу чергу в областях, де найнижчий рівень вакцинації. На Прикарпатті станом на 1 листопада показник вакцинації становить тільки 54%. Лідери в області - Івано-Франківськ, Надвірна і Рожнятівський район.

Цьогоріч зареєстровано 4 випадки захворювання серед вагітних, вродженого кору не зареєстровано жодного випадку. Також в Івано-Франківській області зареєстровано один летальний випадок.

"За цілий 2017 рік було 2700 випадків, то за цей рік ми маємо вже набагато більше, кір іде по зростаючій. Кір росте, його буде ще більше, це проблема не тільки медичних працівників і батьків, але й всіх нас. Кір не має лікування, це високо заразна хвороба. Тому має бути вакциновано 95% населення, щоб ситуація була комфортною", - каже головний дитячий імунолог області Галина Бенько.

Нагадаємо, що за прогнозами медиків, першу хвилю епідемії кору в Закарпатті очікують в 20-х числах листопада.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття