На Прикарпатті похолодання позитивно вплине на урожай плодових, - аграрії

Сильні дощі та мокрий сніг, що пройшли на Прикарпатті позитивно впливають на стан сільськогосподарських культур

Depo.Прикарпаття
21 квітня 2017 15:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин, пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Стик".

Значне похолодання в області суттєво не вплине на урожай озимих та ярих культур. Є загроза стосовно багаторічних насаджень, які у фазі цвітіння стають найбільш вразливими. Зокрема, йдеться про цвітіння кісточкових – абрикосу, черешні та вишні.

"Вплив складних кліматичних погодних умов на урожайність сільськогосподарських культур очікується незначним. Зниження температурного режиму, особливо з мінусовою позначкою, несе загрози для плодових дерев з квітучим суцвіттям. Також практично припинилось запилення цвіту бджолами, що негативно вплине на урожайність кісточкових", - розповів Андріїшин.

Водночас, сильні дощі та мокрий сніг, що пройшли на Прикарпатті позитивно впливають на стан сільськогосподарських культур, адже відбулося накопичення вологи в ґрунті.

Нагадаємо, на Закарпатті різке похолодання, місцями сніг та заморозки можуть знищити врожай фруктових дерев, а на Прикарпатті у снігах застряг пасажирський автобус

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття