На Прикарпатті після поминок госпіталізували 18 людей

В Івано-Франківській області на поминках отруїлися 12 дорослих та 6 дітей

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Місто".

У селі Гвіздець Коломийського району на одному з обійсть проходив поминальний обід за померлим. На поминки прийшли 60 людей. Наступного дня до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшла інформація, що в Коломийську інфекційну лікарню було госпіталізовано 8 людей, які напередодні були на цьому обіді. Вони скаржилися на нудоту, блювоту, діарею, підвищену температуру тіла, гострий біль у животі.

Про це розповів начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Віталій Фіглевський. За його словами, було створено оперативну бригаду, яка розпочала епідрозслідування. "Епідрозслідування проводили за місцем споживання продуктів харчування, а також фахівці опитали хворих. Люди пов'язують появу отруєння з рядом продуктів: ковбаса, холодець, печінка смажена, салат "Олів'є". Станом на сьогодні госпіталізовано 18 людей, з них 6 – діти. Зараз стан хворих середньої важкості і легкий", – зазначив Віталій Фіглевський.

Та додав, що під час обстеження для лабораторних досліджень були відібрані матеріали з продуктів харчування, а також взято пробу води з криниці. На місці проведено дезінфекцію. Наразі епідрозслідування триває. Джерело збудника інфекції та основна причина спалаху встановлюються.

Читайте також: Прикарпатські депутати хочуть, щоб школярі щотижня співали Гімн України

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #отруєння