На Прикарпатті офіційно проживає понад чотири тисячі росіян

В Івано-Франківську розповіли про підсумки діяльності міграційної служби в цьому році.

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Фіртку".

За 11 місяців року всі підрозділи державної міграційної служби в Івано-Франківській області почали видавати внутрішній паспорт ID-картку, повідомив під час прес-конференції начальник обласного УДМС Сергій Саїв. "Головна мета - зменшити черги і зараз йде планова робота в цьому напрямку. З чергами і видачею документів проблем немає, усе проходить відповідно до передбачених термінів",- відзначає Саїв.

Очільник обласної міграційної служби розповів про іноземців, котрі проживають на Івано-Франківщині. За його словами, загалом в області дозвіл на постійне проживання мають 5336іноземців. "Найбільше, 4100 осіб, - це громадяни Росії. Переважно ті, хто народились або мають батьків. 158 громадян Білорусії, 46 вірменів, 40 грузинів, 44 італійці, 35 литовців, 34 осіб без громадянства і 22 громадянина Німеччини", - розповідає Сергій Саїв.

Завдяки операції "Мігрант" було виявлено 177 іноземців-нелегалів. "Минулого року ця цифра була 107. Через суд 20 осіб повернуто додому, ще 47 громадянам заборонено в'їзд в Україну на 6 місяців", - каже Саїв.

Читайте також: На Прикарпатті на екологію витратять понад 127 мільйонів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття