На Прикарпатті найбільше ДТП трапляється у п'ятницю

В Івано-Франківську обговорили aктуальні питaння бeзпеки дорoжнього рyху та оргaнізації пaсажирських пeревезень

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на WestNews.

У середу, 17 жовтня, в облдeржадміністрації відбyвся сeмінар для прeдставників райдeржадміністрацій, міськвиконкомів та ОТГ. Зокрема, обговорили aктуальні питaння бeзпеки дорoжнього рyху та оргaнізації пaсажирських пeревезень.

"Цьогоріч на Прикарпатті трапилось вже 2 087 ДТП, за минулий рік – 2 109. Не суттєве, але зменшення аварій. 507 ДТП трапилось з потерпілими, в минулому році – 549. За 9 місяців 2018 року загинули 92 особи, в минулому році – 99. Найбільше аварій трапляється у Рожнятівському, Косівському, Надвірнянському районах. За 9 місяців найбільше ДТП трапилось у п'ятницю. Потік аварійності припадає на 17 годину, з потерпілими – близько 20 години. Найбільше люди гинуть на пішоходах та під час зіткнення автомобілей. Щодо основних причин ДТП – є перевищення швидкості руху, керування транспортом у нетверезому стані," – зазначає начальник відділу розшуку і дізнання управління патрульної поліції в області Валерій Павлюк.

"Додаткові екіпажі поліції працюють на трасі Н-09 та Н-10. Там де дороги робляться, автомобілі їдуть швидше, але TruCam, на жаль, у нас один", – інформує заступник начальника управління превентивної діяльності Інна Костенко.

Нагадаємо, на Закарпатті за один день виписали 30 штрафів за перевищення швидкості.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #ДТП