На Прикарпатті хочуть заборонити російськомовні фільми, книги та музику

На Івано-Франківщині буде встановлено мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах до моменту повного припинення окупації території України

На сайті Івано-Франківської облради оприлюднено проект рішення "Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території області", пише Depo.Закарпаття.

У разі прийняття такого рішення на Прикарпатті буде встановлено мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах до моменту повного припинення окупації території України.

Також буде створена міжвідомча робоча група за участю громадськості, правоохоронних органів та районних державних адміністрацій з метою проведення роз'яснювальної роботи про цей мораторій. Міським та сільським радам рекомендуватимуть прийняти такі ж рішення щодо встановлення на своїх територіях мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах до моменту повного припинення окупації території України.

Читайте також: На Прикарпатті із зупинок робитимуть витвір мистецтва

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття