На Прикарпатті цьогоріч сталися чотири випадки згвалтувань неповнолітніх

У департаменті соціальної політики Івано-ранківської ОДА обіцяють ретельніше взятись за захист прав та законних інтересів дітей, які постраждали від насильства

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "ГК".

Сьогодні, 23 листопада, в Івано-Франківську анонсували старт кампанії "16 днів проти насильства". Акція є всесвітньою, вона присвячена захисту прав жінок та дітей – саме вони найчастіше страждають від насилля.

Заступник директора департаменту соціальної політики ОДА Степан Микицей розповів, що в рамках цієї акції планується проведення превентивних заходів у сфері запобігання та протидії насильству. "Йдеться про провадження у закладах освіти навчальних і виховних програм з питань запобігання та протидії насильств. Також будуть інформаційно-просвітницькі заходи в сфері запобігання та протидії насильству", – сказав Микицей.

Також в департаменті обіцяють ретельніше взятись за захист прав та законних інтересів дітей, які постраждали від насильства. "За рік ми маємо близько 3000 випадків домашнього насильства, більшість – щодо жінок. Також на цьому грунті сталося 10 вбивств, а ще – 4 згвалтування неповнолітніх", – навела цифри начальниця відділу ювенальної превенції обласної поліції Алла Бойчук.

В одному з випадків вітчим протягом року гвалтував 14-річну падчерку, поки її мама була на заробітках.

Нагадаємо, що на Закарпатті збільшилась кількість дітей, які постраждали від насильства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття