На Івано-Франківщині замінили 16 членів окружних виборчих комісій

Найбільше замін членів комісії відбулось в ОВК №84 

Про це повідомили у громадянській мережі ОПОРА, пише Depo.Закарпаття.

Станом на 11 червня в окружних виборчих комісіях Івано-Франківської області проведено 16 замін членів ОВК, в тому числі двох осіб з керівного складу.

Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, найбільше замін членів комісії відбулось в ОВК № 84 (Тисмениця). П’ятьох представників замінили політичні партії: "Правий Сектор",  "5.10", "Всеукраїнське Об’єднання "Єдина Родина", "Відродження" та "Народний фронт".

В ОВК № 86 (Долина) замінили трьох осіб: члена комісії від партії БПП "Солідарність", а також голову комісії від Української партії "Зелена планета" та заступника голови комісії від партії "Єдина країна".

По дві заміни відбулося в ОВК № 83 (представники від "Правого сектору" та партії "Нова політика") та в ОВК № 88(члени комісії від ВО "Батьківщина" та політичної партії "Зелених України"). Двох осіб також замінили в ОВК № 87 – від політичних партій "5.10" та "Конгрес Українських Націоналістів".

По одній заміні членів комісії здійснили в ОВК № 85 (Калуш)  - представник партії "5.10" та в ОВК № 89 (Снятин) – представник партії "Правий сектор".

Нагадаємо, на Прикарпатті викрили на хабарництві посадовців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття