Клімкін пропонує взяти під контроль всіх, хто в'їжджає з Росії

У бажанні Росії зберегти свій вплив на колишні республіки СРСР міністр закордонних справ України Павло Клімкін бачить і причини окупації Криму

Про це Клімкін сказав під час візиту до Івано-Франківська, пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Бліц-Інфо".

"Що стосується США, то в переговорах вони тиснуть на Росію не тільки на політичному рівні, а й на економічному. Днями сенат прийняв новий пакет санкцій, який буде розповсюджуватися на активи Росії за кордоном. Зараз з'явиться звіт міністерства фінансів США, який запровадить підгрунтя для набагато крутіших санкцій. Тому я вважаю, що США нас дуже підтримують. Зараз вони координуються з нами у всіх питаннях. Проблема в тому, що Росія не хоче жодного формату переговорів і зосереджена тільки на своїх імперських амбіціях", - пояснив міністр.

На його думку, бажання Росії зберегти свій вплив на колишні республіки СРСР є причиною окупації Криму, яку Кремль готував багато років.

"Попередня влада довела не тільки армію, а й всі спецслужби до того рівня, коли вони були невідомо чим: наполовину приєднаними до російськї системи, наполовину не здатними працювати. Ця руйнація і призвела до окупації Криму. Я впевнений, що вони зайдуть в глухий кут, адже під санкціями Крим немає жодного майбутнього ні політичного, ні економічного. Жодного", - переконаний Клімкін.

Що ж стосується запровадження візового режиму з Росією, то міністр запевняє, що звичайні візи в паспорті нічого не змінять.

"Нам потрібен біометричний контроль на кордоні, а також супровідний контроль за всіма, хто в'їжджає з Росії. Так як це діє в Ізраїлі. Кожен росіянин, що в'їжджає, повинен бути під контролем поліції і спецслужб. Іншим чином воно працювати не буде. А далі можемо йти до того, щоб запровадити внутрішню візу для гостей з Росії. Так зможемо контролювати, обмежувати і регулювати в'їзд", - пояснює очільник МЗС.

Нагадаємо, що у Франківську Клімкін акцентував увагу на масовій трудовій еміграції українців, а також повідомив, що днями має бути рішення Венеціанської комісії щодо освітнього закону.

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme