Карпати лікують: Як воїн АТО відновлює бійців пішим туризмом (ФОТО)

Прикарпатець Григорій Кондратенко є активним учасником калуської спілки атовців, він координує реабілітацію і соціальну адаптацію бійців

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "ГК".

26-літній калуський майданівець, нацгвардієць Григорій Кондратенко цікавиться активним відпочинком і всім, що з цим пов'язане: гори, сплави. Гриць із охочими побратимами вирушають у кількаденні походи. Вже встигли підкорити весь Чорногірський хребет. Маршрут заздалегідь спланований. Дорогою збирають гриби, ягоди. На вечерю – партизанська каша: кус-кус з салом і грибами.

Григорій Кондратенко переконаний, що це чудовий спосіб змінити обстановку. "А якраз це і потрібно бійцю після повернення з війни. Ми показуємо альтернативу проведення вільного часу: з користю і радістю. Найперше, це нові знайомства. По-друге, інтенсивне фізичне навантаження. Все це в комплексі дозволяє розвіятися і відкинути зайве, позбутися хаосу думок", - розповідає Григорій.

Під час походів хлопці не вживають алкоголь, та й фізично це було б дуже складно. Адже щодня треба проходити десятки кілометрів. У горах вояки долають своєрідні випробування, після яких на душі стає легше. Також дуже гостро проявляється відчуття згуртованості, надійного плеча поруч. Григорій ще помітив цікаву річ – після кожного походу в усіх хлопців генерується ентузіазм, запал до щоденної роботи, вони починають завершувати справи, які кіпою стояли вже місяцями.

Наразі Григорій заробляє на життя тим, що має свій інтернет-магазин туристичного спорядження. Але в планах визріває значно масштабніший задум. Йдеться про проект, пов'язаний із туристичними послугами в межах України.

Читайте також: Осінній призов: Повістки отримають 520 прикарпатців

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття