Франківській міськлікарні можуть подарувати гелікоптер

На території Івано-Франківської міської клінічної лікарні хочуть спорудити двоярусну автостоянку з вертолітним майданчиком

Про це розповів головний лікар Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні Тарас Масляк, пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Фіртку".

Така необхідність виникла тому, що не вистачає території для автомобілів відвідувачів, чи пацієнтів, які прижджають до медзакладу. "А зверху ми плануємо зробити майданчик для гелікоптера, який буде привозити хворих з інфарктом міокарда, з інсультом, з різними невідкладними проблемами. Мої колеги поляки з екстреного відділення меддопомоги пообіцяли подарувати вертоліт, якщо ми тільки збудуємо вертолітну площадку", - каже головний лікар.

Втім документація для цього проекту наразі не готова. "Ми зараз даємо технічне завдання на її підготовку. Це питання ще мусимо погодити з міською владою, тому що усе це повинна фінансувати програма Євросоюзу. Це не за кошти бюджету. Це грант про екстрену медичну допомогу, яку ми будемо в подальшому напрацьовувати", - пояснив Масляк.

Читайте також: На Прикарпатті посадовців підозрюють у хабарі, розміром у 1 млн 400 тисяч

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #лікарня