Як ужгородському арбітру футболісти надавали копняків (ФОТО, ВІДЕО)

Михайло Митровський з Ужгорода помилився у кількох епізодах і його буде за це покарано дискваліфікацією

Як ужгородському арбітру футболісти нада…

Ужгородський футбольний арбітр Михайло Митровський отримав стусани від футболістів і був дискваліфікований за помилки, допущені у матчі під егідою Другої Ліги України між ФК "Тернопіль" та рівненським "Вересом", пише Depo.Закарпаття з посиланням на Закарпаття онлайн.

Арбітр матчу ФК "Тернопіль" - "Верес" (Рівне) Михайло Митровський з Ужгорода помилився у кількох епізодах і його буде за це покарано дискваліфікацією. Про це йшлося 22 листопада у Будинку футболу під часзустрічі Комітету арбітрів ФФУ з представниками клубів Професіональної футбольної ліги.

Тернопільський клуб приймав одного з лідерів і на 87-й хвилині матчу за рахунку 1:0 на користь гостей відбувся епізод, який викликав великий резонанс у ЗМІ. Михайло Митровський не відреагував на фол у атаці з боку захисника гостей, через що арбітр був атакований господарями і навіть побував на газоні після поштовху з боку гравців ФК "Тернопіль".

Як розповів Василь Матвійків, практично всі присутні на зустрічі зійшлися на тому, що пенальті був беззаперечним, як і в епізоді першого тайму пов’язаного з грубою грою гравця "Вересу", який заслуговував на вилучення.